Piłka ręczna. Zwycięska trzydziestka Pogoni

Data publikacji: 04 listopada 2017 r. 20:43
Ostatnia aktualizacja: 04 listopada 2017 r. 21:18

KPR Jelenia Góra - Pogoń Szczecin 26:30 (13:16)

Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Blazević 10, Królikowska 6, Płomińska 3, Bancilon 3, Zawistowska 2, Noga 2, Nosek 2, Janas 1

Piąty mecz z rzędu wygrały piłkarki ręczne Pogoni. Szczecinianki drugi raz w sezonie rzuciły ponad 30 bramek. Pogoń efektownie rozpoczęla to spotkanie. Udane interwencje Wawrzynkowskiej i skuteczne akcje skrzydłowych dały szczeciniankom prowadzenie 5:0.

Niemoc strzelecka KPR trwała ponad 7 minut, ale gdy gospodynie zagrały skuteczniej szybko odrobiły straty z pierwszych fragmentów meczu. Przewaga szczecinianki odzyskały dopiero tuz przed przerwą.

Po zmianie stron Pogoń nie pozwoliła rywalkom juz ani razu doprowadzić do remisu i za sprawa niezwykle skutecznej Blazević (10 bramke) odnotowały kolejne ligowe zwycięstwo. (woj)