Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Wygrana z problemami

Piłka ręczna. Wygrana z problemami

Data publikacji: 2015-11-21 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 245 40206

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pokonały w wyjazdowym meczu KPR Jelenia Góra, ale szczególnie w pierwszej połowie mocno rozczarowały.

Spodziewano się, że w konfrontacji z najsłabszą drużyną Superligi, która w sezonie nie wygrała jeszcze meczu, szczecinianki wygrają bez trudu.

W pierwszej połowie podopieczne trenera Struzika zlekceważyły rywalki, a te z minuty na minutę nabierały pewności siebie i uzyskały kilkubramkową przewagę.

Po zmianie stron wszystko wróciło do normy. Pogoń Baltica wygrała i była to ostatnia wygrana w roku. Z uwagi na przygotowania reprezentacji do finałowego turnieju mistrzostw świata nastąpi przerwa. Wznowienie rozgrywek po nowym roku.

KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica   20:23 (12:9)

Gole dla szczecińskiej drużyny zdobyłySzczecina - 7, Zimny - 4, Yashchuk - 4, Sabała - 3, Gadzina - 2, Stasiak - 1, Masna - 1, Kochaniak - 1.

I połowa: 5 min. - 3:1, 10 min. - 6:3, 15 min. - 7:4, 20 min. - 10:6, 25 min. - 12:8, 30 min. - 12:9.

II połowa: 35 min. - 13:11, 40 min. - 15:14, 45 min. - 17:17, 50 min. - 17:22, 55 min. - 19:22, 60 min. - 20:23.