czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Wybrano puchar EHF

Piłka ręczna. Wybrano puchar EHF

Piłka ręczna. Wybrano puchar EHF
Data publikacji: 2015-07-17 23:13
Wywietleń: 242 2856

PO bardzo udanym minionym sezonie piłkarki ręczne SPR Pogoni Baltica przebywają na zasłużonych urlopach, a klub zorganizował konferencję prasową, na której poinformowano o zmianach w składzie, grze w europejskich pucharach w kolejnym sezonie oraz o przedłużeniu umowy ze sponsorem, czyli firmą Baltica.

Po dojściu w poprzedniej edycji do finału pucharu Challenge Cup Pogoń otrzymała zaproszenie do ponownego startu w tych rozgrywkach, ale ponieważ za zdobycie brązowego medalu superligi uzyskała prawo gry w pucharze EHF, wystąpi właśnie w nim, jako w bardziej prestiżowym.

Nie przedłużyły kontraktów z Pogonią cztery zawodniczki: reprezentantka Polski Monika Stachowska oraz Lucyna Wilamowska, Martyna Huczko i ukraińska bramkarka Sołomija Szywierska. Do bramki pozyskano Martynę Kozłowską z KPR-u Jelenia Góra, a ponadto trzy zawodniczki z pola przyjdą do nas z MKS-u Olimpii-Beskid Nowy Sącz: reprezentantka kraju, skrzydłowa Joanna Gadzina, druga skrzydłowa Paulina Masna oraz obrotowa, która może także rozgrywać - Kamila Szczecina. ©℗ (mij)

W finale europejskiego pucharu Challenge Cup Pogoń Baltica uległa francuskiej drużynie Union Mios Biganos-Begles

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi