piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Weekend z pucharami

Piłka ręczna. Weekend z pucharami

Piłka ręczna. Weekend z pucharami
Data publikacji: 2015-10-15 22:21
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 753 28874

Rozmowa z Moniką Głowińską, piłkarką ręczną Pogoni Baltica

PIŁKARKI ręczne Pogoni Baltica zainaugurują w weekend występy w europejskim Pucharze EHF. Oba pojedynki II rundy ze szwajcarskim LC Brühl rozegrane zostaną w hali przy ul. Twardowskiego.

- Po sześciu kolejkach Pogoń Baltica jest liderem superligi i nie przegrała jeszcze meczu. Jak jest recepta na tak dobre wyniki w tym sezonie?

- Żeby odnosić sukcesy i regularnie zwyciężać potrzeba czasu, na zgranie i poznanie się na boisku. Na naszą postawę na początku rozgrywek z pewnością wpływ mają fajne transfery i dobre przygotowanie fizyczne do sezonu. Ważna jest też dobra komunikacja między zawodniczkami oraz  zawodniczkami i sztabem szkoleniowym. To wszystko przynosi efekty na boisku.

- Zespół inauguruje w weekend występy w europejskich pucharach. Czy ponad dwutygodniowa reprezentacyjny przerwa w rozgrywkach nie wybije szczecińskiej drużyny z dobrego rytmu?

- Myślę, że nie wpłynie na naszą dyspozycję. Ja już nie mogę się doczekać tych spotkań. Była wprawdzie reprezentacyjna przerwa, ale my po ciężko przygotowywałyśmy się do tych spotkań, aby wypaść w nich jak najlepiej. ©℗ (woj)

Cały wywiad czytaj w magazynowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny