piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Walkower utrzymany

Piłka ręczna. Walkower utrzymany

Piłka ręczna. Walkower utrzymany
Data publikacji: 2016-11-15 16:32
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-16 08:33
Wywietleń: 628 172854

Komisja Odwoławcza ZPRP podtrzymała decyzję Komisarza Rozgrywek ZPRP w zakresie weryfikacji wyniku meczu jako walkower na korzyść Zagłębia Lubin w pojedynku z Pogonią Baltica Szczecin oraz karę finansową w wysokości 3 tys. zł dla szczecińskiego klubu.

Pogoń Baltica rozważy możliwość podjęcia dalszych kroków prawnych związanych ze złożeniem wniosku o kasację decyzji do Zarządu ZPRP niezwłocznie po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia decyzji KO ZPRP.

Na boisku Pogoń Baltica pewnie pokonała drużynę Zagłębia, ale lubiński klub złożył odwołanie dopatrując się występu aż czterech zawodniczek w drużynie przeciwnej z krajów spoza Unii Europejskiej.

Szczeciński klub uważa, że Hanna Jaszczuk jest co prawda narodowości białoruskiej, ale występuje z Kartą Polaka, która nakazuje traktować posiadająca ją osobę na równi z obywatelami Unii Europejskiej. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

KRS
A słyszeliście w Kurierze, że w piątek nasi koszykarze (King Wilki Morskie Szczecin) grają z liderem ekstraklasy? Czy może napiszecie o tym po fakcie?
2016-11-16 07:33:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny