poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Trzecia szansa na puchar Polski

Piłka ręczna. Trzecia szansa na puchar Polski

Piłka ręczna. Trzecia szansa na puchar Polski
Data publikacji: 2016-03-31 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-31 17:30
Wywietleń: 618 126380

PIŁKARKI ręczne Pogoni Baltica po dramatycznym meczu w Koszalinie, wygranym 26:24 wywalczyły awans do Final Four Pucharu Polski. Turniej finałowy zaplanowano za dwa tygodnie, a szczeciński klub zabiega o jego organizację.

W finałowym turnieju wystartują broniące trofeum Vistal Gdynia, zdobywca Pucharu Polski sprzed dwóch lat Zagłębie Lubin i mistrz Polski Selgros Lublin.  W siedzibie ZPRP rozlosowano pary półfinałowe Pucharu Polski. W pierwszych pojedynkach turnieju Pogoń zmierzy się Zagłębiem, a Selgros z Vistalem.

Piłkarki Pogoni Baltica zagrają w finale Pucharu Polski już po raz trzeci z rzędu. Przed dwoma laty turniej finałowy odbył się w szczecińskiej hali przy ul. Twardowskiego. Wówczas zespół Adriana Struzika nie sprostał Vistalowi Gdynia i musiał zadowolić się trzecim miejscem w końcowej klasyfikacji.

Identycznym wynikiem zakończył się występ szczecinianek w ubiegłorocznych finałach w Lubinie. Po porażce z miejscowym Zagłębiem i zwycięstwie nad Selgrosem Lublin szczecinianki znów zajęły trzecie miejsce. ©℗ (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi