niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandry

Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandry

Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandry
Data publikacji: 2016-09-18 19:45
Wywietleń: 727 155551

WYBRZEŻE Gdańsk - SANDRA SPA Pogoń Szczecin 30:25 (15:16)

POGOŃ: Tatar, Matkowski - Knazieu 6, Zydroń 4, Bosy 4, Krupa 3, Zaremba 3, Grzegorek 2, Bruna 1, Krysiak 1, Jedziniak 1

Szczypiornistom Sandry SPA Pogoń nie udało się zdobyć w Gdańsku pierwszego w tym sezonie punktu w PGNiG Superlidze. Porażka z Wybrzeżem była trzecią w sezonie i drugą odniesioną z zespołem ze swojej grupy. Wybrzeże tym samym, podobnie jak na inaugurację KPR Legionowo wzbogaciło się kosztem szczecinian o trzy punkty.

Pierwsza połowa meczu w Gdańsku była emocjonująca i wyrównana. Szczecinianie mieli wprawdzie kłopoty z powstrzymaniem ataków rywali, ale po raz pierwszy w tym sezonie grali skuteczni w ataku. Bramka w ostatnich sekundach I połowy dała Pogoni prowadzenie przed przerwą.

Po zmianie stron szczecinianie zdobyli kolejną bramkę, ale wraz z upływem czasu do głosu coraz wyraźniej dochodzili gospodarze. Pogoń kompletnie straciła pomysł na grę w ataku i nie wykorzystywała nawet podwójnego osłabienia rywali.

Najdłuższa w tym meczu seria bez bramki Pogoni trwała w II połowie blisko sześć minut. Tymczasem skutecznie grający skrzydłowy Skwierawski zapewnił Wybrzeżu bezpieczne prowadzenie, które gospodarze utrzymali do końca meczu. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi