sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Szlagier w Azoty Arenie

Piłka ręczna. Szlagier w Azoty Arenie

Piłka ręczna. Szlagier w Azoty Arenie
Data publikacji: 2015-09-29 15:08
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 853 24757

Rozmowa z Adrianem Struzikiem trenerem Pogoni Baltica

POJEDYNEK dwóch niepokonanych w tym sezonie drużyn Pogoni Baltica z Selgrosem Lublin (środa, godz. 18 Azoty Arena) będzie szlagierem szóstej kolejki superligi piłkarek ręcznych.

Po tym meczu w rozgrywkach nastąpi miesięczna przerwa na potrzeby reprezentacji walczącej w eliminacjach mistrzostw Europy i przygotowującej się do finałowego turnieju mistrzostw świata.

- Czy mecz z mistrzyniami Polski i najlepszą drużyną w kraju w ostatnich kilku latach wywołuje na treningach i w szatni Pogoni Baltica specjalne emocje?

- Do meczu z Selgrosem przygotowujemy się, jak do każdego innego pojedynku. Sam cykl był tylko trochę krótszy, bo mecz gramy w środę, a nie w weekend.


- W poprzednim sezonie znaleźliście receptę na pokonanie Selgrosu w Pucharze Polski i wyjazdowym meczu rundy zasadniczej superligi. Czy podobnie będzie i tym razem?

- Każdy mecz jest inny. Słyszeliśmy o kłopotach kadrowych Selgrosu, kilka zawodniczek nie będzie mogło zagrać z powodu kontuzji. Wiemy, co mamy robić na boisku, ale musimy to wszystko jeszcze zrealizować. ©℗ (woj)

Cały wywiad w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi