Piłka ręczna. Sandra wygrała i zagra z Vive w PP

Data publikacji: 19 lutego 2017 r. 13:27
Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2017 r. 13:27

Sandra Spa Pogoń Szczecin - KPR RC Legionowo 29:25 (14:12).

Sandra Spa Pogoń: Tatar, Matkowski - Grzegorek, Radosz 6, Wąsowski 1, Krupa 7, Bosy 6, Konitz, Jurasik, Zaremba 6, Kniaziew 3.

Piłkarze ręczni Sandry Spa Szczecin zgarnęli podczas weekendu pełną pulę. W sobotę wygrali w meczu ligowym z Legionovią, natomiast w niedzielę w meczu tych samych drużyn również odnieśli zwycięstwo, ale tym razem w meczu o puchar Polski. W nagrodę zmierzą się w ćwierćfinale ze zdobywcą pucharu Polski Vive Kielce.

Wygrana jest tym cenniejsza, że odniesiona bez swojego lidera Bruny, który rozchorował się i pauzował w niedzielnym meczu.

Mecz był wyrównany, z nieznaczną przewagą miejscowych, ale nie wywoływał już tak skrajnych emocji, jak dzień wcześniej. Szczecinianie w pierwszej połowie po raz pierwszy objęli dwubramkowe prowadzenie w 10 minucie. Wygrywali wtedy 5:3 i do końca tej części gry potrafili nieznaczną przewagę utrzymać.

Przeciwnik po przerwie zdołał wyrównać. Było 20:20. W końcówce świetnie w bramce spisywał się Matkowski i dzięki jego udanym interwencjom udało się mecz zakończyć zwycięstwem. ©℗ (par)