niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów

Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów

Piłka ręczna. Sandra wraca do treningów
Data publikacji: 2017-07-17 14:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-17 14:11
Wywietleń: 823 276421

Pod wodzą nowego szkoleniowca Piotra Frelka przygotowania do sezonu wznawiają w poniedziałek piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni.

Na pierwszym treningu drużyna spotka się prawie w komplecie. Zabraknie Irańczyka Amina Yusefinezhad, który w swoim kraju dopina sprawy wizowe. Inauguracyjne zajęcia rozpoczną się na sztucznym boisku do piłki nożnej przy ulicy Witkiewicza.

Przed startem sezonu 2017/2018 w drużynie doszło do kilku znaczących zmian. Z klubu odeszło 6 zawodników: Michal Bruna (HC Banik Karvina), Edin Tatar (MKS Kalisz), Kiryl Kniazeu (MKS Kalisz), Bartosz Konitz (VFL Eintracht Hagen), Tomasz Grzegorek oraz Paweł Matkowski, a w ich miejsce Zarząd Klubu zakontraktował 7 zawodników w tym 3 bramkarzy.

Edina Tatara i Pawła Matkowskiego zastąpią: Sebastian Zapora z Azotów Puławy, 21 – letni Marcin Teterycz z II – ligowego klubu Żagiew Dzierżoniów oraz Reprezentant Polski Juniorów 18 – letni Marek Bartosik, który przez 3 lata występował w SMS Gdańsk.

Z wypożyczenia do HSV Insel Usedom wrócił Patryk Biernacki, z I – ligowej Stali Gorzów przyszedł wychowanek Kusego Szczecin 24 - letni Seweryn Gryszka, na lewym rozegraniu występować będzie wspominany już 21 – letni Amin Yusefinezhad. Ostatnim nabytkiem jest tegoroczny maturzysta obrotowy Konrad Koselski., który do Szczecina trafił z SMS-u Gdańsk.

Do sezonu drużyna przygotowywać się na własnych obiektach oraz weźmie udział w 3 turniejach. Tradycyjnie już na początku sierpnia w Kaliszu, tydzień później w Głogowie oraz Memoriale im. Leona Walleranda w Gdańsku. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi