Piłka ręczna. Sandra odblokowała się

Data publikacji: 2017-02-11 19:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-11 19:49
Wywietleń: 1200 213751

Piłkarze ręczni Pogoni Sandra SPA Szczecin przełamali passę porażek i pokonali w swoim trzecim z rzędu meczu na własnym parkiecie drużynę Piotrkowianina 28:22. To druga wygrana szczecinian nad tą drużyną, lepsi byli też w wyjazdowym pojedynku.

Dla gospodarzy nerwowy okazał się tylko początek. Miejscowi przegrywali 0:2, a pierwszego gola po rzucie Kniaziewa zdobyli dopiero po czterech minutach gry. Później jednak w miarę upływu czasu przejmowali kontrolę, a trzy bramkową przewagę wypracowali w końcówce pierwszej połowy.

Do 50 minuty goście jeszcze mogli liczyć na dobry dla siebie wynik. Przegrywali wtedy różnicą zaledwie dwóch goli. Znów jednak w końcówce szczecinianie przyspieszyli grę, wzmocnili defensywę i w efekcie końcowy wynik jest w miarę efektowny.

W szczecińskiej drużynie na pewno na wyróżnienie zasłużył Bruna, który był najskuteczniejszym graczem, zdobywał gole z gry, rzutów karnych, a jednego nawet rzutem z własnej połowy. (par)

Pogoń Sandra SPA Szczecin – Piotrkowianin 28:22 (15:12).

Gole dla Pogoni zdobyli: Bruna – 9, Fedeńczak – 4, Konitz – 4, Bosy – 4, Kniaziew – 3, Wąsowski – 2, Zaremba – 1, Krupa – 1.

I połowa: 5 min. - 2:2, 10 min. - 4:4, 15 min. - 8:7, 20 min. - 10:10, 25 min. - 13:11, 30 min. - 15:12.

II połowa: 35 min. - 17:14, 40 min. - 18:16, 45 min. - 21:18, 50 min. - 23:21, 55 min. - 26:21, 60 min. - 28:22.