Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra nie zdobyła pucharu Ligi

Piłka ręczna. Sandra nie zdobyła pucharu Ligi

Data publikacji: 2017-05-25 22:33
Wywietleń: 837 259942

Piłkarze ręczni Pogoni Sandry Szczecin nie zdobyli pucharu Ligi. W decydującym meczu przegrali w Zabrzu z miejscowym Górnikiem 25:34 (11:12).

Sandra grała w składzie: Tatar, Matkowski - Bosy 5, Bruna 5, Fedeńczak 1, Grzegorek, Kniazeu 1, Konitz 4, Wąsowski, Krysiak, Radosz 2, Zaremba 1, Zydroń 5.

Gospodarze byli zdecydowanym faworytami i nie zawiedli. W szczecińskiej drużynie zbyt często mylił się w akcjach ofensywnych Bruna, natomiast w bramce znakomicie spisywał się Tatar. Dla obu to był pożegnalny występ w barwach szczecińskiego klubu. Od nowego sezonu występować będą w innych drużynach.

Goście nie byli w stanie dotrzymać kroku Górnikowi. Tylko do przerwy utrzymywali dystans. Po zmianie stron Górnik przyspieszył grę, wzmocnił defensywę i jego przewaga z każdą minuta stawała się coraz wyraźniejsza. Szczecinianie w ostatnim meczu sezonu najwyraźniej nie znaleźli już w sobie zbyt wiele determinacji. (par)