poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Rozbiór Sandry

Piłka ręczna. Rozbiór Sandry

Piłka ręczna. Rozbiór Sandry
Data publikacji: 2017-05-21 11:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-21 11:38
Wywietleń: 382 259425

Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra w nowym sezonie bez dotychczasowego bramkarza, dwóch rozgrywających i kołowego. Zespół opuszczą zawodnicy, którzy dotąd byli wiodącymi postaciami w zespole, a nawet jego ikonami.

Klub podziękował już za wiele lat gry w szczecińskiej drużynie Edinowi Tatarowi, Michalowi Brunie, Kiryłowi Kniaziewowi oraz Tomaszowi Grzegorkowi. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki oprawione w ramie.

Tylko ten ostatni odejdzie dlatego, bo przegrał rywalizację. Lepsi od niego okazali się dwaj inni kołowi: Arkadiusz Bosy i Adam Wąsowski. Zastąpić pozostałych będzie trudno, tym bardziej, że klub nie ma zbyt dużych możliwości, by namówić do gry w Szczecinie zawodników wartościowych.

Najbardziej odczuwalny będzie brak Michala Bruny. Czeski rozgrywający podpisał kontrakt z Karviną, wraca do domu, w Szczecinie miał duży wpływ na największe sukcesy w ostatnich latach, bez niego w składzie będzie trudno o utrzymanie dotychczasowego poziomu, który i tak z sezonu na sezon trudno utrzymać.

Bruna zdobył dla szczecińskiej drużyny blisko 500 bramek, jego numer 3 będzie zastrzeżony. Reprezentant Białorusi skorzystał natomiast z oferty innego polskiego klubu. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi