niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu

Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu

Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu
Data publikacji: 2017-09-01 21:16
Wywietleń: 634 290592

Nie powiodło się drużynie piłkarzy ręcznych Pogoni Sandrze, która w inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu przegrała w Elblągu z drużyna Meble Wójcik 18:21 (9:11). To był debiut w roli trenera szczecińskiego zespołu byłego zawodnika Piotra Frelka.

Pogoń grała w składzie: Teterycz, Bartosik, Zapora - Radosz, Karnacewicz, Wąsowski, Krupa 3, Bosy 4, Biernacki 1, Jońca, Jedziniak 4, Zaremba 4, Gryszka 3, Fedeńczak

Mecz przebiegał w nerwowej atmosferze. Dwóch zawodników drużyny gospodarzy zobaczyło czerwone kartki, ale osłabiony zespół miejscowych zdołał przechylić szalę wygranej na własną korzyść.

W obu zespołach znakomicie spisywali się bramkarze. Gdyby nie świetna postawa szczecińskiego golkipera Zapory, to rywale już przed przerwą zanotowaliby znacznie wyższe prowadzenie, niż tylko dwoma golami.

W Pogoni najbardziej aktywni byli najbardziej doświadczeni gracze w zespole: Zaremba i Krupa. W 38 minucie po golu tego pierwszego szczecinianie prowadzili 12:11, ale na krótko. Szybko do głosu ponownie doszli miejscowi, którzy uzyskali nawet 4 gole przewagi. Skończyło się ostatecznie trzy bramkowym zwycięstwem elblążan. (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi