Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Pogoń przegrała w Kwidzynie

Piłka ręczna. Pogoń przegrała w Kwidzynie

Data publikacji: 2015-10-04 19:47
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-05 09:45
Wywietleń: 306 26063

Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin przegrali w Kwidzynie z miejscowym MMTS 26:29. To ich druga porażka z rzędu.

Tydzień temu szczecinianie nie grali, bo już wcześniej rozegrali mecz awansem z mistrzem Polski z Kielc. W niedzielę zmierzyli się w Kwidzynie z miejscowym MMTS, który rozpoczął sezon od dwóch porażek, ale w trzech ostatnich spotkaniach wygrał.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando miejscowych, którzy prowadzili od samego początku. Pogoń miała kłopot z atakiem pozycyjnym i z wypracowaniem pozycji rzutowej.

Po przerwie gospodarze utrzymywali kilkubramkową przewagę i nie byli nawet przez moment zagrożeni. Pewnym usprawiedliwieniem była absencja Zaremby, którego zastąpił w wyjściowym składzie Kniaziew.

Gole dla szczecińskiej drużyny zdobyli: Krupa - 9, Kniaziew - 5, Walczak - 2, Krysiak - 2, Bruna - 2, Jedziniak - 2, Biernacki - 2, Gierak - 1, Grzegorek - 1.

Kwidzyń - Pogoń  29:26  (14:11)

I połowa: 5 min. - 2:1, 10 min. - 4:3, 15 min. - 6:4, 20 min. - 9:4, 25 min. - 11:6, 30 min. - 14:11.

II połowa: 35 min. - 17:14, 40 min. - 21:16, 45 min. - 24:18, 50 min. - 26:20, 55 min. - 28:21, 60 min. - 29:26