wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Elbląg niezdobyty

Piłka ręczna. Elbląg niezdobyty

Piłka ręczna. Elbląg niezdobyty
Data publikacji: 2017-04-12 20:35
Wywietleń: 187 237496

Start Elbląg - Pogoń Baltica Szczecin 29:26 (15:14)

Pogoń Baltica: Płaczek, Krupa, Wawrzynkowska – Bancilon 6, Jaszczuk 6, Szczecina 3, Królikowska 3, Zawistowska 3, Blazevic 2, Noga 2, Zimny 1, Koprowska, Kochniak, Costa.

Piłkarkom ręcznym Pogoni Baltica nie udało się w tym sezonie zdobyć Elbląga. Szczecinianki przegrały to wyjazdowy mecz w rundzie zasadniczej, a wczoraj w fazie finałowej.

Środowa porażka znaczącą zmniejszyła szanse naszego zespołu na zdobycie w tym sezonie medalu. Na siedem kolejek przed końcem rozgrywek do trzeciego w tabeli Startu szczecinianki tracą już sześć punktów, a do lidera Vistalu dziesięć.

Po wygranym sobotnim meczu z mistrzem Polski Selgrosem Lublin wydawało się, że Pogoń Baltica pójdzie za ciosem w Elblągu, zdobędzie kolejne punkty i zmniejszy dystans do czołówki tabeli. Tak się jednak nie stało.

- Zagraliśmy dobre spotkanie, a o naszej porażce zadecydowały szczegóły. W pierwszej połowie prowadziliśmy 12:10, ale zamiast odskoczyć rywalkom podaliśmy im rękę. Przez cały mecz przerywaliśmy też za mało akcji Start. Wierzę, że to jeszcze nie jest koniec naszych medalowych szans. Pozostało siedem kolejek i do zdobycia ciągle jest 14 punktów - komentuje trener Pogoni Baltica Adrian Struzik. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi