sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Baltica przełamała się

Piłka ręczna. Baltica przełamała się

Piłka ręczna. Baltica przełamała się
Data publikacji: 2017-02-18 17:47
Wywietleń: 514 216466

Pogoń Baltica Szczecin – Olimpia Beskid Nowy Sącz 33:23 (15:9)

Pogoń Baltica: Płaczek, Wierzbicka - Zawistowska 6, Koprowska 6, Kochaniak 5, Królikowska 3, Jaszczuk 3, Blazevic 3, Bancilon 3, Głowińska 2, Jedziniak 1, Szczecina 1 Costa, Noga.

Piłkarki Pogoni Baltica przerwały trwającą od miesiąca fatalną passę i po czterech kolejnych porażkach odniosły w końcu ligowe zwycięstwo. Pokonały wprawdzie outsidera rozgrywek, ale rozmiary i styl zaprezentowany zwłaszcza po przerwie dają nadzieję, że wicemistrzynie Polski kryzys maja już za sobą.

Pierwsza połowa początkowo nie zapowiadała tak efektownej wygranej. Szczecinianki grały nieskutecznie i popełniały sporo błędów. Wyrazniejszą przewagę wypracowały dopiero w końcówce tej odsłony.

Po przerwie szczecinianki pokazały już pełnie swoich możliwości. Świetną gra ofensywna imponowała Kochaniak, która po przerwie strzeliła 5 bramek. Sekundowały jej skuteczne od początku meczu skrzydłowe i Koprowska.

Wynik spotkania mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w ostatnich czterech minutach szczecinianki tylko raz pokonały bramkarkę rywalek. (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi