Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów

Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów

Data publikacji: 2015-11-15 15:36
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-15 16:52
Wywietleń: 1379 37711

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin odpadły z pucharu EHF. Zremisowały w sobotnim pierwszym meczu z rumuńską Coroną Brasov 24:24, natomiast w niedzielnym rewanżu przegrały 20:24..

Szczecinianki prowadziły tylko na początku - po rzucie Gadziny 1:0. Później rywalki przejęły inicjatywę, ale w I połowie gospodynie utrzymywały jeszcze dystans.

Dominacja Rumunek uwidoczniła się dopiero po zmianie stron. Rywalki grały świetnie w defensywie. Podopieczne trenera Struzika miały olbrzymie problemy ze stworzeniem pozycji rzutowej.

Pogoń Baltica Szczecin - Corona Brasov   20:24 (12:14)

Gole dla Pogoni Baltica zdobyły: Stasiak - 7, Noga - 3, Gadzina - 3, Masna - 2, Koprowska - 2, Głowińska - 1, Zimny - 1, Kochaniak - 1.

I połowa: 5 min. - 1:3, 10 min. - 3:7, 15 min. - 5:8, 20 min. - 6:10, 25 min. - 9:11, 30 min. - 12:14.

II połowa: 35 min. 13:16, 40 min. - 15:18, 45 min. - 16:20, 50 min. - 17:23, 55 min. - 18:23, 60 min. - 20:24.

Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów Piłka ręczna. Baltica odpadła z pucharów