Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Baltica gromi rywalki w Chorzowie

Piłka ręczna. Baltica gromi rywalki w Chorzowie

Data publikacji: 2016-02-27 17:26
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-27 19:14
Wywietleń: 158 121595

Piłkarki ręczne Pogoni Szczecin są coraz bliżej wygrania rundy zasadniczej sezonu i przystąpienia do play off z pierwszego miejsca. W sobotę pewnie pokonały w Chorzowie miejscowy Ruch i brakuje im już tylko jednej wygranej.

Szczecinianki zaimponowały szczególnie przed przerwą. W 5 min. przegrywały 1:2, ale później w ciągu 12 minut zdobyły 10 goli i nie straciły żadnego. W 17 min. prowadziły 11:2 i ich wygrana była praktycznie przesądzona.

Podopieczne trenera Struzika po przerwie nie forsowały już tempa. Utrzymywały bezpieczny dystans, a ich wygrana absolutnie nie była zagrożona.

Ruch Chorzów – Pogoń Baltica Szczecin 17:26 (6:13)

Gole dla Pogoni Baltica zdobyły: Stasiak – 6, Gadzina – 5, Szczecina – 3, Zimny – 3, Masna – 2, Sabała – 1, Królikowska – 1, Noga – 1, Koprowska – 1, Bancilon - 1, Głowińska - 1, Zawistowska - 1.

I połowa: 5 min. - 2:2, 10 min. - 2:6, 15 min. - 2:9, 20 min. - 3:11, 25 min. - 4:11, 30 min. - 6:13.

II połowa: 35 min. - 8:15, 40 min. - 10:16, 45 min. - 12:18, 50 min. - 13:21, 55 min. - 16:24, 60 min. - 17:26.