piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zwycięstwo młodzieżówki, cały mecz Piotrowskiego

Piłka nożna. Zwycięstwo młodzieżówki, cały mecz Piotrowskiego

Piłka nożna. Zwycięstwo młodzieżówki, cały mecz Piotrowskiego
Data publikacji: 2017-09-01 19:59
Wywietleń: 592 290591

W swoim pierwszym meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe z Gruzją 3-0 (0-0). Cały mecz rozegrał pomocnik Pogoni Szczecin Jakub Piotrowski.

To był zwycięski debiut w roli selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski dla Czesława Michniewicza, który w latach 2015-16 z powodzeniem pracował w Pogoni Szczecin i osiągnął z naszą drużyną najlepszy wynik od 15 lat.

To właśnie Michniewicz dał szanse debiutu w ekstraklasie Piotrowskiemu, wystawiał tego piłkarza w wyjściowym składzie, gdy ten był jeszcze juniorem. W piątkowy wieczór okazało się, że liczy też na tego piłkarza w kontekście reprezentacji.

W młodzieżowych mistrzostwach Europy zagra 12 drużyn - Włosi jako gospodarz turnieju są zwolnieni z eliminacji. Uprawnieni do gry będą zawodnicy urodzeni w 1996 r. i młodsi. Bezpośrednio do turnieju finałowego awansuje dziewięciu zwycięzców grup, a cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc w grupach zmierzą się w barażach o kolejne dwa miejsca. (par)

Fot. R. Pakieser

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny