wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zwoliński oficjalnie w Śląsku

Piłka nożna. Zwoliński oficjalnie w Śląsku

Piłka nożna. Zwoliński oficjalnie w Śląsku
Data publikacji: 2017-02-23 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-23 19:17
Wywietleń: 254 216848

Łukasz Zwoliński pozytywnie przeszedł przez testy medyczne i podpisał półroczną umowę ze Śląskiem Wrocław. 24-letni napastnik grać będzie we wrocławskiej drużynie przez pół roku na zasadzie wypożyczenia.

Piłkarz Pogoni niespodziewanie miał pod koniec okienka transferowego jeszcze kilka innych ofert. Chciał go bardzo Czesław Michniewicz i przekonał nawet właścicieli Termaliki, żeby wypożyczyć dobrze jemu znanego piłkarza, ale Zwoliński szykował już się do podróży do Wrocławia i z oferty nie skorzystał.

Przegląd Sportowy natomiast podaje, że także w środowy wieczór propozycję złożyła Jagiellonia, ale też musiała obejść się smakiem. 

Dość spore zainteresowanie Łukaszem Zwolińskim nawet w sytuacji, gdy piłkarz ma za sobą bardzo nieudany rok (w całym 2016 roku piłkarz zdobył zaledwie trzy gole) pokazuje, że wciąż cieszy się dużym uznaniem i wciąż uważany jest za piłkarza z potencjałem i dużymi perspektywami.

Agentem Zwolińskiego jest Przemysław Pańtak, który latem ubiegłego roku przeprowadził transfer Arkadiusza Milika do Napoli, a kilka dni temu Mateusza Lewandowskiego z Pogoni do Lechii Gdańsk.

Zwoliński grać będzie w Śląsku z numerem 11. (par)

Fot. twitter

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi