piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zwoliński i Listkowski wrócili do treningów

Piłka nożna. Zwoliński i Listkowski wrócili do treningów

Piłka nożna. Zwoliński i Listkowski wrócili do treningów
Data publikacji: 2017-01-26 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-26 12:36
Wywietleń: 514 206958

Marcin Listkowski i Łukasz Zwoliński wrócili w czwartek do treningów z drużyną Pogoni Szczecin. Obaj nie wzięli udziału w środowym sparringu z mistrzem Rumunii Astrą Giurgiu. Jedynym piłkarzem, który nie trenuje obecnie zresztą zespołu jest Spas Delev. Jego powrót do zajęć jest jednak coraz bliższy.

- Treningi są intensywne, zmieniło się boisko i mięśnie muszą się przestawić. Jest sporo przeciążeń, ale to nic groźnego, takie mikrourazy są typowe dla okresu przygotowawczego – powiedziłą przebywający na zgrupowaniu z zespołem dr Bartosz Paprota. - Łukasz miał kłopoty po podróży. Po rehabilitacji i zabiegach czuje się już dobrze. „Listek" natomiast naciągnął okolice pachwiny na jednym z treningów.

Bułgar najchętniej już rozpocząłby trening z zespołem, ale na to musi jeszcze poczekać.

- Jeśli chodzi o Spasa, to jest progres. Ćwiczy już z piłką indywidualnie, ból jest mniejszy, a siła mięśniowa większa. Póki co jesteśmy ostrożni. Spas przejdzie jeszcze badania po powrocie do Szczecina. Za szybko, by mówić, czy zdąży na pierwsze mecze w lidze - tłumaczy klubowy lekarz.

W Szczecinie z powodu kontuzji został Hubert Matynia i przechodzi on rehabilitację pod opieką specjalistów Domu Lekarskiego. (par)

Fot. Jakub Bohun

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi