czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni
Data publikacji: 2016-02-01 22:27
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-01 23:17
Wywietleń: 1380 115524

Pod hasłem "Zakochaj się w Pogoni" odbędzie się tegoroczna prezentacja Pogoni Szczecin, organizowana podczas meczu futsalowej Pogoni '04 Szczecin. Nastąpi przed inauguracyjnym spotkaniem Pogoni Szczecin z Koroną Kielce (15 lutego, g. 18) w hali Azoty Arena.

Co każdy kibic Pogoni Szczecin powinien zapamiętać, by trafić na przedrundową prezentację drużyny? Liczbę „14”! Właśnie 14 lutego, o g. 14, futsalowa Pogoń ’04 Szczecin zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska. Meczowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a największą z nich będzie prezentacja piłkarzy Pogoni Szczecin.

Ekstraklasowi zawodnicy zaprezentują się kibicom w przerwie spotkania Pogoni ’04 i Gwiazdy. Za zgodą Futsal Ekstraklasy (która organizuje zawodową ligę futsalu) i Polskiego Związku Piłki Nożnej przerwa zostanie wydłużona i będzie to czas, gdy kibicom na parkiecie zaprezentują się piłkarze i trenerzy Pogoni Szczecin.

Dla fanów, którzy 14 lutego zjawią się w hali, piłkarze będą mieli oczywiście przygotowane niespodzianki. Każdy z piłkarzy oraz trenerów, a także wszyscy z szerokiego sztabu pierwszej drużyny wyekspediują w kierunku fanów podpisane futbolówki.

Tego dnia premierę będzie miał najnowszy plakat Pogoni, z fotografią Portowców wykonaną podczas sesji zdjęciowej w Turcji. Każdy kibic będzie mógł otrzymać poster, a część plakatów będzie wcześniej podpisana przez zawodników.

W dniu meczu w hali funkcjonować będzie również punkt kibica Pogoni. Każdy będzie mógł nabyć bilet i karnet na mecze Portowców, wyrobić kartę kibica albo kupić gadżet. 1000 bezpłatnych biletów powędruje do kibiców, którzy jako pierwsi kupią karnet!

Abonamentowicze ze specjalnymi biletami będą mogli w dniu meczu wejść na halę wejściem „VIP”. Bilet na prezentację oczywiście uprawnia do wejścia na mecz Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin – Gwiazda Ruda Śląska oraz do zajęcia dowolnego miejsca na hali (poza sektorem VIP).

Kto nie „załapie się” na bezpłatną wejściówkę, może zakupić bilet na mecz w atrakcyjnej cenie. Dorośli zapłacą tylko 5 zł, uczniowie i studenci 3 zł, a dzieci do lat 7 na halę wejdą za darmo.

To idealny dzień, by zakochać się w Pogoni!

Komentarze

novy seson
Matras wygląda na zdjęciu, jakby mu głowę przekleili ze zdjęcia z 7 klasy podstawówki:D A kudła jakiś takiś nie wkomponowany w bandę łysego:/ a szkoda:)
2016-02-01 22:52:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi