wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni (FILMY)

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni (FILMY)

Piłka nożna. Zakochaj się w Pogoni (FILMY)
Data publikacji: 2016-02-14 09:08
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-14 09:09
Wywietleń: 1066 120017

W walentynkową niedzielę w szczecińskiej Azoty Arenie swój kolejny ligowy mecz rozegrają futsaliści Pogoni 04.

Wydarzeniem dnia będzie jednak prezentacja piłkarzy Pogoni Szczecin, która odbędzie się w przerwie ligowego meczu i która wywołała wśród fanów szczecińskiej drużyny gigantyczne zainteresowanie.

Zobacz film promujący Pogoń Szczecin i ich kibiców:

Wszystko wskazuje na to, że po raz drugi w tym roku mecz Pogoni 04 oglądać będzie komplet publiczności, czyli ponad 5 tys. kibiców. Tylu jest bowiem chętnych, by obejrzeć jednocześnie mecz w lidze futsalu i prezentację drużyny Pogoni, która zainauguruje rozgrywki w poniedziałkowy wieczór.

Za zgodą Futsal Ekstraklasy (która organizuje zawodową ligę futsalu) i Polskiego Związku Piłki Nożnej przerwa zostanie nieco wydłużona i będzie to czas, gdy kibicom na parkiecie zaprezentują się piłkarze i trenerzy Pogoni Szczecin.

Dla fanów, którzy w niedzielę (początek meczu o g. 14) zjawią się w hali, piłkarze będą mieli przygotowane niespodzianki. Między innymi w kierunku trybun poleci kilkadziesiąt piłek z autografami.

Zobacz film znakomicie promujący Szczecin przed startem rundy wiosennej piłkarskiej ekstraklasy:

W niedzielę premierę będzie miał najnowszy plakat Pogoni, z fotografią Portowców wykonaną podczas sesji zdjęciowej w Turcji. Każdy kibic będzie mógł otrzymać poster, a część plakatów będzie wcześniej podpisana przez zawodników.

W dniu meczu w hali funkcjonować będzie również punkt kibica Pogoni. Każdy będzie mógł nabyć bilet i karnet na mecze Portowców, wyrobić kartę kibica albo kupić gadżet. (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi