niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Zagłębie rozstało się z Mandryszem

Piłka nożna. Zagłębie rozstało się z Mandryszem

Piłka nożna. Zagłębie rozstało się z Mandryszem
Data publikacji: 2016-11-28 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-29 12:48
Wywietleń: 896 177561

Z powodu pogłębiającego się braku komunikacji z drużyną Piotr Mandrysz został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec. Wytrwał na tym stanowisku niecałe dwa miesiące.

Dodatkowo zarząd pierwszoligowca nałożył na Sebastiana Dudka karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych. Stało się to po wywiadzie udzielonym przez piłkarza stacji Polsat Sport, w którym kapitan Zagłębia mocno skrytykował szkoleniowca.

Piotr Mandrysz, to były wieloletni piłkarz i trener Pogoni Szczecin. Jego odsunięcie z Zagłębia jest zaskakujące. Drużyna, którą objął szkoleniowiec miała trudny początek, ale w ostatnim spotkaniu pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce, znajdującą się w ścisłej czołówce w tabeli. Zagłębie jest na trzecim miejscu wciąż z dużymi szansami na awans.

Z Mandryszem wiązano w Sosnowcu duże nadzieje z tego względu, że w przeszłości doprowadzał już kilka klubów do awansu. Między innymi dokonał tego z Termaliką Nieciecza, RKS Radomsko i Piastem Gliwice. Ponadto uzyskiwał awans do I ligi z GKS Tychy i Pogonią Szczecin. (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

ROB
Może to nie wina trenera tylko piłkarzy - gwiazdeczek.
2016-11-29 12:32:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi