wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium

Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium

Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium
Data publikacji: 2016-08-25 19:47
Wywietleń: 573 149750

Karolina Pydyszewska z Olimpii Szczecin rozpoczęła trwający sześć dni Allianz Junior Football Camp w Monachium przy ścisłej współpracy z mistrzem Niemiec i jednym z najsłynniejszych i najlepszych klubów piłkarskich na świecie Bayernem Monachium.

W Monachium spotkała się młodzież z 29 krajów całego świata. Z Polski prócz Karoliny wyjechało jeszcze troje młodych piłkarzy z innych stron Polski. Wszyscy pojechali w nagrodę za otrzymanie tytułów MVP w turniejach młodzieżowych Coca Coli rozgrywanych w różnych krajach, gdzie jednym ze sponsorów była firma Allianz.

Wybrana młodzież brała też udział w zadaniu konkursowym i musiała odpowiedzieć na pytanie: "Jak motywuję moich kolegów z drużyny?"

Kilkudziesięcioosobowa grupa młodzieży ćwiczyć będzie pod okiem trenerów grup młodzieżowych w Bayernie Monachium, spotkają się też z gwiazdami pierwszej drużyny – być może też z Robertem Lewandowskim. Obejrzą również z trybun słynnej Allianz Arena mecz ligowy Bayernu Monachium, w planie mają też zwiedzanie tego kultowego obiektu. (par)

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi