poniedziałek, 25 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium

Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium

Piłka nożna. Z Olimpii Szczecin do Bayernu Monachium
Data publikacji: 2016-08-25 19:47
Wywietleń: 556 149750

Karolina Pydyszewska z Olimpii Szczecin rozpoczęła trwający sześć dni Allianz Junior Football Camp w Monachium przy ścisłej współpracy z mistrzem Niemiec i jednym z najsłynniejszych i najlepszych klubów piłkarskich na świecie Bayernem Monachium.

W Monachium spotkała się młodzież z 29 krajów całego świata. Z Polski prócz Karoliny wyjechało jeszcze troje młodych piłkarzy z innych stron Polski. Wszyscy pojechali w nagrodę za otrzymanie tytułów MVP w turniejach młodzieżowych Coca Coli rozgrywanych w różnych krajach, gdzie jednym ze sponsorów była firma Allianz.

Wybrana młodzież brała też udział w zadaniu konkursowym i musiała odpowiedzieć na pytanie: "Jak motywuję moich kolegów z drużyny?"

Kilkudziesięcioosobowa grupa młodzieży ćwiczyć będzie pod okiem trenerów grup młodzieżowych w Bayernie Monachium, spotkają się też z gwiazdami pierwszej drużyny – być może też z Robertem Lewandowskim. Obejrzą również z trybun słynnej Allianz Arena mecz ligowy Bayernu Monachium, w planie mają też zwiedzanie tego kultowego obiektu. (par)

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi