sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Występ Pazdana niepewny

Piłka nożna. Występ Pazdana niepewny

Piłka nożna. Występ Pazdana niepewny
Data publikacji: 2016-10-13 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-13 17:50
Wywietleń: 608 160892

Trener Legii Warszawa Jacek Magiera powiedział, że dla jego piłkarzy nie powinno mieć znaczenia, że trzy dni po piątkowym meczu wyjazdowym z Pogonią Szczecin, mistrzowie Polski zagrają w Madrycie z Realem w Lidze Mistrzów.

- Nic się nie zmienia w naszym podejściu. Chcemy wygrywać każdy kolejny mecz. Do Szczecina jedziemy z nastawieniem, aby dobrze zagrać, ale naszym głównym celem jest zwycięstwo. Odpowiadam za zespół Legii od niedawna, ale od początku powtarzam, że każdy mecz Legii będzie świętem - powiedział Magiera na czwartkowym spotkaniu z mediami.

Póki co Legia z dorobkiem 13 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli.

- Chcemy walczyć o jak najwyższe miejsce, a wiadomo która pozycja jest dla Legii najważniejsza. Nie zdradzę jak zagramy z Pogonią, bo podałbym wszystko trenerowi Pogoni na tacy. Przede wszystkim chcemy skupić się na sobie. Będziemy chcieli zaskoczyć rywali, choć wiemy, że są groźni na własnym boisku - przyznał szkoleniowiec Legii.

Nie zdradził, czy w piątek zagra Michał Pazdan, który ostatnio zmagał się z urazem barku. Z tego powodu zabrakło go w dwóch ostatnich meczach reprezentacji Polski z Danią (3:2) i Armenią (2:1).

- Michał dosyć długo nie trenował i jest w procesie rekonwalescencji. Trenował z zespołem dopiero przez dwa dni. Nie wiem czy pojedzie z nami do Szczecina. Nie mamy poważniejszych problemów zdrowotnych. Zawodnicy dopiero się zjeżdżają. Wczoraj dotarła do nas ostatnia grupa po zgrupowaniach reprezentacji. Czekamy jednak na Steveena Langila. Inaczej funkcjonują zawodnicy, którzy pracowali z nami, a inaczej, którzy mają za sobą długie podróże i mecze w reprezentacjach. Pracujemy nad tym. Przeprowadziliśmy badania wydolnościowe - przyznał Magiera.

 Początek meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa w piątek o godz. 20.30. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską