piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Występ Pawłowskiego i Listkowskiego

Piłka nożna. Występ Pawłowskiego i Listkowskiego

Piłka nożna. Występ Pawłowskiego i Listkowskiego
Data publikacji: 2016-10-08 16:03
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-08 17:29
Wywietleń: 550 158258

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1999) wygrała 2:0 (1:0) z reprezentacją Finlandii w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich pomiędzy obydwoma zespołami.

W wyjściowym składzie polskiej reprezentacji zaprezentował się pomocnik Pogoni Szczecin Damian Pawłowski. To pierwszy od dłuższego czasu występ 17-letniego rozgrywającego w reprezentacyjnym zespole. Nasz zawodnik grał do 77 minuty.

Trenerem drużyny jest szef skautingu Pogoni Szczecin Łukasz Becella. Drugi mecz pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrany w poniedziałek.

Nie powiodło się reprezentacji Polski do lat 19 (rocznik 1998) w drugim eliminacyjnym meczu do mistrzostw Europy juniorów. Nasz zespół przegrał ze Słowacją 0:1 (0:0). O ich awansie do następnej fazy eliminacji zadecyduje mecz z Irlandią Północną.

Cały mecz rozegrał kapitan polskiej drużyny, napastnik Pogoni Szczecin Marcin Listkowski. W wyjściowym składzie, w roli ofensywnego pomocnika zagrał były piłkarz Pogoni Szczecin, Kamil Wojtkowski.

Polski zespół przez cały mecz miał przewagę, grał atakiem pozycyjnym, ale większe posiadanie piłki nie zawsze daje wygraną. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi