czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Wymazać Białystok

Piłka nożna. Wymazać Białystok

Piłka nożna. Wymazać Białystok
Data publikacji: 2015-08-16 09:18
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:15
Wywietleń: 58 12265

Rozmowa z Mateuszem Matrasem - piłkarzem Pogoni Szczecin

Mateusz Matras rozpoczął swój drugi sezon gry w barwach Pogoni Szczecin. Długo musiał przekonywać do siebie kibiców w Szczecinie, ale ostatnio cieszy się u nich sporym szacunkiem. Już poprzednia runda w wykonaniu 24 – letniego piłkarza była dobra. Obecna również rozpoczęła się obiecująco.

- Pogoń w okresie przygotowawczym szukała na pana pozycję wartościowego piłkarza. Po czterech meczach wygląda na to, że jest pan najwartościowszym piłkarzem w formacji pomocy ?

- To chyba przesada. Uważam, że takim piłkarzem jest Rafał Murawski. Z racji ogromnego doświadczenia, dorobku i wciąż wysokiej formy. Mi pozostaje tylko cieszyć się, że mogę występować u jego boku. To też dzięki niemu moja gra wygląda lepiej.

- Pan jednak nie robi takich błędów, nie traci piłek we własnej strefie obronnej ?

- Robię błędów bardzo dużo, a negatywna ocena Rafał może wynikać stąd, że on ciągle bierze na swoje barki zdecydowanie największą odpowiedzialność. Wtedy jakiś błąd jest bardziej widoczny. Zupełnie inaczej, jak u piłkarza, który chowa się za plecami rywala, nie wychodzi na pozycję, nie szuka boiskowych rozwiązań. ©℗ (p)

Fot. R. Pakieser

Cały wywiad czytaj w poniedziałkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny