niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Wygrana w Warszawie i cztery powołania

Piłka nożna. Wygrana w Warszawie i cztery powołania

Piłka nożna. Wygrana w Warszawie i cztery powołania
Data publikacji: 2017-09-18 17:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18 17:40
Wywietleń: 854 292822

Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin z rocznika 2004 wygrali silnie obsadzony turniej Polonia Cup. Podopieczni trenera Marcina Łazowskiego wygrali sześć spotkań i tylko jedno zremisowali.

Zdobyli w sumie 18 goli i żadnego nie stracili. Pokonali takie drużyny, jak: Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa i zespół z Ukrainy – Hałaczyna Lwów.

Niedawno ogłoszono nazwiska piłkarzy powołanych do reprezentacji Polski w tym roczniku, który ma rozegrać pierwszy kontrolny mecz w tej kategorii wiekowej ze Słowacją. Powołania otrzymało aż czterech piłkarzy Pogoni: Igor Martuszewski, Cyprian Włodarczyk, Borys Freilich i Michał Samborski.

Z żadnego innego klubu nie zostało powołanych tak wielu piłkarzy. Z innych czołowych akademii w kraju po dwóch graczy zostało powołanych z Lecha Poznań i Zagłębia Lubin, natomiast ani jednego z Legii Warszawa.

Freilich i Samborski otrzymali podczas warszawskiego turnieju indywidualne nagrody. Ten pierwszy został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a ten drugi wywalczył koronę króla strzelców. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi