niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza

Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza

Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza
Data publikacji: 2017-03-28 09:02
Wywietleń: 848 228508

Marcin Węglewski poprowadzi Bruk-Bet Termalicę Nieciecza w dwóch najbliższych meczach Lotto Ekstraklasy. Wcześniej zajmował stanowisko asystenta trenera.

Marcin Węglewski zastąpił na stanowisku zwolnionego w zeszłym tygodniu Czesława Michniewicza. 38-letni Węglewski w przeszłości pracował jako asystent Pogoni Szczecin, w której pomagał w pracy Czesławowi Michniewiczowi.

Michniewicz został niespodziewanie zwolniony w ubiegłym tygodniu. Prowadzony przez niego zespół jest najsłabszą drużyną w ekstraklasie w ostatnich 15 kolejkach, ale jednak wciąż zajmuje miejsce w górnej ósemce i to z dużymi szansami na pozostanie w niej po 30 kolejce.

Nieoficjalnie mówi się, że Michniewicz miał w umowie zapis mówiący o tym, że jego kontrakt automatycznie zostanie przedłużony, jeżeli zespół po 30 kolejkach zajmie miejsce w górnej połowie tabeli. Właściciele klubu nie chcieli już dłużej współpracować ze szkoleniowcem i dlatego dokonali niespodziewanego zwolnienia.

Pozostawienie na stanowisku pierwszego trenera Marcina Węglewskiego jest dużą niespodzianką. Michniewicz i Węglewski byli zawodowo ze sobą związani przez wiele lat. Tym razem doszło do rozłamu. Zespół z Niecieczy opuścił inny zaufany współpracownik Czesława Michniewicza, Kamil Potrykus. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi