niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza

Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza

Piłka nożna. Węglewski za Michniewicza
Data publikacji: 2017-03-28 09:02
Wywietleń: 883 228508

Marcin Węglewski poprowadzi Bruk-Bet Termalicę Nieciecza w dwóch najbliższych meczach Lotto Ekstraklasy. Wcześniej zajmował stanowisko asystenta trenera.

Marcin Węglewski zastąpił na stanowisku zwolnionego w zeszłym tygodniu Czesława Michniewicza. 38-letni Węglewski w przeszłości pracował jako asystent Pogoni Szczecin, w której pomagał w pracy Czesławowi Michniewiczowi.

Michniewicz został niespodziewanie zwolniony w ubiegłym tygodniu. Prowadzony przez niego zespół jest najsłabszą drużyną w ekstraklasie w ostatnich 15 kolejkach, ale jednak wciąż zajmuje miejsce w górnej ósemce i to z dużymi szansami na pozostanie w niej po 30 kolejce.

Nieoficjalnie mówi się, że Michniewicz miał w umowie zapis mówiący o tym, że jego kontrakt automatycznie zostanie przedłużony, jeżeli zespół po 30 kolejkach zajmie miejsce w górnej połowie tabeli. Właściciele klubu nie chcieli już dłużej współpracować ze szkoleniowcem i dlatego dokonali niespodziewanego zwolnienia.

Pozostawienie na stanowisku pierwszego trenera Marcina Węglewskiego jest dużą niespodzianką. Michniewicz i Węglewski byli zawodowo ze sobą związani przez wiele lat. Tym razem doszło do rozłamu. Zespół z Niecieczy opuścił inny zaufany współpracownik Czesława Michniewicza, Kamil Potrykus. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi