niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice

PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice

PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice
Data publikacji: 2016-01-04 12:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-05 18:31
Wywietleń: 1398 86191

11 stycznia przygotowania do nowego sezonu rozpoczną II ligowi piłkarze Błękitnych Stargard. Rozpoczną je w okrojonym w porównaniu z rundą jesienną składzie.

Na testy do Jagiellonii Białystok wyjedzie Maciej Liśkiewicz, a zgodę na testy w I ligowym GKS Katowice otrzymał inny obrońca Ariel Wawszczyk. Ten pierwszy przez cały poprzedni rok przymierzany był do Pogoni Szczecin, a ten drugi już pół roku temu był jedną nogą w Cracovii, ale ostatecznie kluby nie porozumiały się w kwestii sumy odstępnego i lewy obrońca pozostał w Stargardzie. Zarówno Liśkiewicz, jak i Wawszczyk mają jeszcze ważne z klubem kontrakty. Jeżeli przejdą pomyślnie testy, to będą musieli być z klubu wykupieni.

To nie koniec zmian w stargardzkim klubie. Do Pogoni z wypożyczeń wracają młodzieżowcy: Jakub Okuszko i Filip Łaźniowski. Ten pierwszy ma pojechać z Pogonią na obóz w Pogorzelicy i tam ma zostać poddany ocenie przez trenera Czesława Michniewicza. Ten drugi przygotowania do nowego sezonu rozpocznie z drugą drużyną Pogoni.

Ruchy kadrowe odbywać się będą również w drugą stronę. Na testy do Stargardu przyjadą między innymi: Przemysław Wróbel - ostatnio bramkarz Rakowa Częstochowa, ale mający też epizod w Cracovii, oraz piłkarze Bałtyku Koszalin: Mateusz bany i Tomasz Kamiński. ©℗ (p) 

Fot. R. Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską