wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice

PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice

PIŁKA NOŻNA. Wawszczyk na testach w GKS Katowice
Data publikacji: 2016-01-04 12:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-05 18:31
Wywietleń: 1352 86191

11 stycznia przygotowania do nowego sezonu rozpoczną II ligowi piłkarze Błękitnych Stargard. Rozpoczną je w okrojonym w porównaniu z rundą jesienną składzie.

Na testy do Jagiellonii Białystok wyjedzie Maciej Liśkiewicz, a zgodę na testy w I ligowym GKS Katowice otrzymał inny obrońca Ariel Wawszczyk. Ten pierwszy przez cały poprzedni rok przymierzany był do Pogoni Szczecin, a ten drugi już pół roku temu był jedną nogą w Cracovii, ale ostatecznie kluby nie porozumiały się w kwestii sumy odstępnego i lewy obrońca pozostał w Stargardzie. Zarówno Liśkiewicz, jak i Wawszczyk mają jeszcze ważne z klubem kontrakty. Jeżeli przejdą pomyślnie testy, to będą musieli być z klubu wykupieni.

To nie koniec zmian w stargardzkim klubie. Do Pogoni z wypożyczeń wracają młodzieżowcy: Jakub Okuszko i Filip Łaźniowski. Ten pierwszy ma pojechać z Pogonią na obóz w Pogorzelicy i tam ma zostać poddany ocenie przez trenera Czesława Michniewicza. Ten drugi przygotowania do nowego sezonu rozpocznie z drugą drużyną Pogoni.

Ruchy kadrowe odbywać się będą również w drugą stronę. Na testy do Stargardu przyjadą między innymi: Przemysław Wróbel - ostatnio bramkarz Rakowa Częstochowa, ale mający też epizod w Cracovii, oraz piłkarze Bałtyku Koszalin: Mateusz bany i Tomasz Kamiński. ©℗ (p) 

Fot. R. Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej