piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi

Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi

Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi
Data publikacji: 2017-06-23 12:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23 12:31
Wywietleń: 730 271856

Od wtorku piłkarze ekstraklasowej Pogoni Szczecin przebywają na przedsezonowym zgrupowaniu we Wronkach i z reguły trenują na boisku po dwa razy dziennie. W sobotę o godz. 17 rozegrają zaś sparing z zachodniopomorskim rywalem, czyli II-ligowymi Błękitnymi Stargard.

Przez pierwsze dni obozu indywidualnie trenowali Adam Frączczak i Jarosław Fojut. Pozostali zawodnicy ćwiczą na pełnych obrotach. W sobotę spodziewany jest przyjazd reprezentanta Węgier Adama Gyurcsó.

Do Wronek przyjechał były wieloletni piłkarz Pogoni Andrzej Miązek, który wesprze swoją pracą sztab techniczny. Do końca obozu będzie pomagał Danielowi Strzeleckiemu i Mateuszowi Gołasowi. Dla Miązka to powrót po latach. Były stoper portowców reprezentował nasz klub przez ponad 13 lat. W tym czasie rozegrał w granatowo-bordowych barwach 449 spotkań. Z klubem wywalczył m.in. wicemistrzostwo Polski. Jest jedną z klubowych legend.

- Otrzymałem propozycję, żeby przyjechać do Wronek już dzisiaj i pomóc – mówi Andrzej Miązek. – Cieszę się, że mogę tu być i mam nadzieję, że pracy jest tak dużo, że nie zabraknie jej i dla mnie. Na razie będę pomagał kierownikom I zespołu do końca obozu. Później będę rozmawiał w klubie o swojej przyszłości. ©℗

(oprac. mij)

Na zdjęciu: We Wronkach portowcy mogą się cieszyć piękną pogodą

Fot. Pogoń Szczecin SA

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi