poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi

Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi

Piłka nożna. W sobotę sparing z Błękitnymi
Data publikacji: 2017-06-23 12:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23 12:31
Wywietleń: 786 271856

Od wtorku piłkarze ekstraklasowej Pogoni Szczecin przebywają na przedsezonowym zgrupowaniu we Wronkach i z reguły trenują na boisku po dwa razy dziennie. W sobotę o godz. 17 rozegrają zaś sparing z zachodniopomorskim rywalem, czyli II-ligowymi Błękitnymi Stargard.

Przez pierwsze dni obozu indywidualnie trenowali Adam Frączczak i Jarosław Fojut. Pozostali zawodnicy ćwiczą na pełnych obrotach. W sobotę spodziewany jest przyjazd reprezentanta Węgier Adama Gyurcsó.

Do Wronek przyjechał były wieloletni piłkarz Pogoni Andrzej Miązek, który wesprze swoją pracą sztab techniczny. Do końca obozu będzie pomagał Danielowi Strzeleckiemu i Mateuszowi Gołasowi. Dla Miązka to powrót po latach. Były stoper portowców reprezentował nasz klub przez ponad 13 lat. W tym czasie rozegrał w granatowo-bordowych barwach 449 spotkań. Z klubem wywalczył m.in. wicemistrzostwo Polski. Jest jedną z klubowych legend.

- Otrzymałem propozycję, żeby przyjechać do Wronek już dzisiaj i pomóc – mówi Andrzej Miązek. – Cieszę się, że mogę tu być i mam nadzieję, że pracy jest tak dużo, że nie zabraknie jej i dla mnie. Na razie będę pomagał kierownikom I zespołu do końca obozu. Później będę rozmawiał w klubie o swojej przyszłości. ©℗

(oprac. mij)

Na zdjęciu: We Wronkach portowcy mogą się cieszyć piękną pogodą

Fot. Pogoń Szczecin SA

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi