sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Trzy angielskie kluby obserwowały Grosickiego

Piłka nożna. Trzy angielskie kluby obserwowały Grosickiego

Piłka nożna. Trzy angielskie kluby obserwowały Grosickiego
Data publikacji: 2017-01-20 19:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-20 19:30
Wywietleń: 129 204595

Przedstawiciele trzech angielskich klubów obserwowali Kamila Grosickiego w jego ostatnim ligowym występie w drużynie Rennes przeciwko Paris St. Germain.

Drużyna wychowanka Pogoni Szczecin przegrała 0:1, ale reprezentacyjny skrzydłowy według ocen wystawianych przez francuskie media wypadł ze wszystkich piłkarzy swojej drużyny najlepiej. Informację o obserwacji Kamila Grosickiego przez trzy angielskie kluby podał portal Sportowe Fakty.

W Kurierze informowaliśmy już, że piłkarzem zainteresowane są takie kluby, jak Burnley i West Ham United i to się potwierdziło. Ten pierwszy klub ponawia swoje zainteresowanie, bowiem był bliski pozyskania piłkarza już latem ubiegłego roku, ale niespodziewanie w ostatniej chwili negocjacje zostały zerwane, a zawodnik tym faktem był bardzo rozczarowany.

Dziś wydaje się, że przeprowadzka na Wyspy Brytyjskie jest o wiele bardziej realna. Grosicki gra we francuskim Rennes już trzy lata. W tym czasie zagrał w ligowej drużynie Rennes 89 spotkań, zdobył 15 goli i zaliczył 13 asyst.

Wiosną ubiegłego roku przedłużył kontrakt do 2020 roku. Jeżeli jakiś klub chciałby wykupić piłkarza z Rennes, to musiałby zapłacić przynajmniej 8 milionó euro. Właśnie za taką kwotę chciał mieć u siebie Grosickiego angielski Burnley. Zarówno ten klub, jak i West Ham United są w stanie zapłacić takie pieniądze za reprezentanta Polski również obecnie. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi