środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Trening bez Fojuta

Piłka nożna. Trening bez Fojuta

Piłka nożna. Trening bez Fojuta
Data publikacji: 2017-08-03 20:53
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-04 14:18
Wywietleń: 1093 286722

Czwartkowy trening piłkarzy Pogoni Szczecin odbył się bez Jarosława Fojuta, który narzekał na drobny uraz. Z powodu kontuzji w zajęciach nie uczestniczyli też: Spas Delev i Łukasz Zwoliński. Reprezentant Bułgarii trenował indywidualnie z Edim Andradiną.

Dobra wiadomość jest taka, że kontuzja Sebastiana Kowalczyka podczas środowych zajęć nie okazała się tak groźna, na jaką wyglądała. 19-letni piłkarz trenował w czwartek normalnie, a podczas wewnętrznej gierki był postacią zdecydowanie wyróżniającą się.

Kowalczyk występował na lewym skrzydle w drużynie teoretycznie rezerwowej i kilka razy mocno dał się we znaki Cornelowi Rapie. Doświadczony Rumun przynajmniej trzy razy został wyraźnie w tyle za błyskotliwym skrzydłowym, który znajduje się w świetnej dyspozycji. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

okiem kibica
Nie pokazuje bo podobnie jak było z Kortem nie dostaje szans na normalną grę.Musi się ogrywać,musi rywalizować w zawodach a nie gierkach kontrolnych lub głębokich rezerwach.Ten chłopak jest już z tego pokolenia który inwestuje w wyszkolenie techniczne.Nie jest drewniakiem,nie kreuje podwórkowej archaicznej piłki.Tylko tacy piłkarze mają szansę w piłce dzisiaj coś osiągnąć.Ci co edukację piłkarską skończyli na prostej podwórkowej"technice" widać jak się prezentują na boisku,są ośmieszani ogrywani przez juniorów.
2017-08-04 14:12:23
xxx
szkoda, że w meczach tego nie pokazuje
2017-08-03 22:50:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi