wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Testowani zdali egzamin (FILM)

Piłka nożna. Testowani zdali egzamin (FILM)

Piłka nożna. Testowani zdali egzamin (FILM)
Data publikacji: 2016-01-23 12:40
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-23 17:38
Wywietleń: 1364 109366

Piłkarze Pogoni Szczecin w ostatnim towarzyskim meczu przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji pokonali na boisku przy ul. Pomarańczowej II ligowy zespół Kotwicy Kołobrzeg 3:1 (0:1) po golach Gyurcso (50) i Nagórskiego (65 i 78) dla zwycięzców, oraz Bejuka (6) dla pokonanych.

Pogoń grała w składzie:

I połowa: Słowik – Chouwer, Stańczyk, S, Murawski, Paczuk – Walski, Bartoszewicz – Traore, Kort, Maćkowski – Zwoliński.

II połowa: Kudła – Rudol, Czerwiński, Fojut, Nunes – Matras, R. Murawski – Traore, Akahoshi, Gyurcso – Nagórski.

Obie jedenastki zaprezentowały diametralnie różny poziom. Drużyna z I połowy złożona była praktycznie z samych młodzieżowców, którzy ze średnim skutkiem rywalizują w rozgrywkach III ligi i głównie tam będą występować podczas tegorocznej wiosny.

Po przerwie zaprezentowała się teoretycznie silniejsza jedenastka, która całkowicie zdominowała wydarzenia na boisku. Warunki były trudne, ciągle padał śnieg, a boisko choć dobrze przygotowane nie było idealne.

Zobacz bramki z meczu Pogoń - Kotwica:

To była ostatnia próba dla Traore i Nagórskiego. Ten pierwszy przed przerwą nie mógł się odnaleźć. Popisał się jednym dobrym otwierającym podaniem do Zwolińskiego, ale poza tym trudno mu było wkomponować się w dość schematyczne poczynania zespołu.

23 letni Iworyjczyk znacznie lepiej zaprezentował się po zmianie stron, kiedy miał wokół siebie lepszych partnerów, a gra była płynniejsza i lepiej poukładana. Brał udział przy trzeciej bramce portowców, kiedy trafił w poprzeczkę.

Na pochwały zasłużył też Nagórski. Dobrze wyszedł do prostopadłego podania od Matrasa i nie stracił głowy w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dobił tez piłkę po uderzeniu Traore.

Można zatem określić, że testowani wykorzystali swoją ostatnią szansę. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi