wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach

Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach

Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach
Data publikacji: 2017-01-05 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-07 09:09
Wywietleń: 1040 195860

8 stycznia (najbliższa niedziela) w hali sportowej w Płotach odbędzie się wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadające się szkolenie dla trenerów piłki nożnej, nauczycieli wychowania fizycznego oraz animatorów sportu.

W kursokonferencji zorganizowanej przez ZZPN oraz Wydział Kultury Fizycznej i promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego uczestniczyć będą między innymi wykładowcy z Niemiec i Anglii, a także trener młodzieżowej reprezentacji Polski Marcin Dorna i trener reprezentacji kobiet Miłosz Stępiński.

- Zróżnicowana tematyka wykładów teoretycznych oraz pokazów praktycznych pozwoli każdemu uczestnikowi zdobyć wiedzę, która podniesie poziom prowadzonych zajęć wychowania fizycznego oraz treningów piłki nożnej – zapewnia Marek Safanów, trener koordynator Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Konferencja składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich dotyczyć będzie pracy z dziećmi do 12 roku życia. Ta część szkolenia prowadzona będzie przez pracowników naukowych WKFiPZ Uniwersytetu Szczecińskiego pod przewodnictwem dr Miłosza Stępińskiego.

- Podczas tej części szkolenia poruszona zostanie tematyka związana z organizacją zajęć treningowych, nauczania podstawowych elementów „rzemiosła piłkarskiego” w oparciu o program PZPN i DFB, nowymi aspektami w nauczaniu gier sportowych, zaleceń żywieniowych dzieci i młodzieży uprawiającej sport oraz formom gier i zabaw ruchowych integrujących grupę i zespół – wylicza Safanów.

Podczas drugiej części konferencji prelegentami będą między innymi przedstawiciele niemieckiej i angielskiej federacji piłkarskiej. W gronie wykładowców będzie także Marcin Dorna oraz Marek Safanów, który przedstawi koncepcję reorganizacji rozgrywek dzieci i młodzieży w ZZPN.

Można aplikować na dowolne wydarzenie bądź uczestniczyć w całym kongresie. Koszt uczestnictwa w pierwszej części szkolenia wynosi 50 złotych, w drugiej 70 złotych. Pierwsza część szkolenia odbędzie się w hali w Płotach 8 stycznia w godzinach 9-13.30. Druga część szkolenia odbędzie się w hali w Płotach 8 stycznia w godzinach 14-20.

Więcej informacji na stronach: www.ws-zzpn.pl oraz www.wkfipz.usz.edu.pl oraz na stronie: http://zzpn.pl/aktualnosci-zzpn/201-konwent-nauczycieli-wf-oraz-trenerek-i-trenerów-piłki-nożnej-płoty-2017.

Komentarze

Dzieciom do lat 10 nie bdzie wolno-UWAGA!
Bedzie zabroniona nauka glowkowania bo w tym wieku cale 24 godziny zmiany jakies zostaja w mozgu dzieciaka 10 letniego i mlodszych..Podobno FIFA to opublikuje.Badania byly w USA. Mowia tutaj ze moze nawet zabronione to byc az do lat 13.
2017-01-05 16:55:41
WYDZIAŁ SZKOLENIA ZZPN
Istnieje możliwość dokonywania wpłat w dniu konferencji (gotówka).
2017-01-05 12:39:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej