poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Syrenka Cup w regionie

Piłka nożna. Syrenka Cup w regionie

Piłka nożna. Syrenka Cup w regionie
Data publikacji: 2017-05-24 09:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24 09:25
Wywietleń: 499 259750

Jeden z najbardziej prestiżowych piłkarskich turniejów młodzieżowych rozgrywanych w Polsce odbędzie się w województwie zachodniopomorskim.

XXXII międzynarodowy turniej piłki nożnej chłopców do lat 17 „Syrenka Cup” rozegrany zostanie na przełomie sierpnia i września na boiskach w Kołobrzegu, Niechorzu, Trzebiatowie oraz w Płotach. W turnieju grać będą reprezentacje: Węgier, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Belgii, Ukrainy, Uzbekistanu oraz Polski.

Turniej "Syrenka Cup" będzie ostatnim sprawdzianem reprezentacji Polski przed turniejem eliminacyjnym mistrzostw Europy U 17, których finały odbędą się w przyszłym roku w Anglii. Podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego o awans do tej imprezy zagrają na turnieju w Cyprze, gdzie rywalami Biało-Czerwonych będą oprócz gospodarzy także Szwecja oraz San Marino.

Asystentem trenera Zalewskiego jest trener Pogoni Szczecin Marcin Łazowski, natomiast do kadry regularnie powoływanych jest trzech młodych portowców: Jowin Radziński, Paweł Jachno i Mateusz Maćkowiak.

Turniej rozegrany zostanie w dniach 28 sierpnia - 3 września. O właściwy stan boisk, na których rozgrywany będzie turniej zadba Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. (par)

Fot. Tomasz Drankowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje