wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Stolarczyk poprowadził młodzieżówkę

Piłka nożna. Stolarczyk poprowadził młodzieżówkę

Piłka nożna. Stolarczyk poprowadził młodzieżówkę
Data publikacji: 2016-09-01 20:08
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-02 06:42
Wywietleń: 985 152260

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1996) prowadzona przez dyrektora sportowego Pogoni Szczecin Macieja Stolarczyka zremisowała 2-2 (1-0) w swoim pierwszym meczu Turnieju Czterech Narodów ze Szwajcarią. 

W roli zmienników wystąpili: Jakub Piotrowski – pomocnik Pogoni Szczecin, który wszedł na boisko w 71 min., oraz Szymon Walczak, który grał od 83 min. meczu. Ten ostatni jest obecnie bez klubu. Zainteresowana pozyskaniem piłkarza jest Pogoń.

Maciej Stolarczyk w roli trenera wystąpił gościnnie. Wcześniej był jednym asystentów Miłosza Stępińskiego, który od trzech miesięcy jest trenerem reprezentacji kobiet. Drugim asystentem był Sławomir Rafałowicz, który pracuje obecnie, jako trener analityk w Wiśle Płock.

Kolejne spotkanie "biało-czerwoni" rozegrają 6 września o godz. 17:00 w Świnoujściu przeciwko Niemcom. Po tym meczu ma się rozstrzygnąć, czy Szymon Walczak zostanie piłkarzem Pogoni Szczecin. (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

kibic
dlaczego on robi krzywdę tym młodym piłkarzom?! przecież on nie ma pojęcia o trenerce,a co dopiero o prowadzeniu reprezentacji???? Boniek kogo Ty zatrudniasz?!... kiedy będzie dyrektor sportowy Pogoni p.Mroczek??? dość już kabaretu,który nam Pan serwuje?! cała Polska śmieję się z nas kibiców,a powinna z Was,bo Wy bierzecie za to pieniądze.
2016-09-02 00:42:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje