Piłka nożna. Stasiak strzela też w kadrze

Data publikacji: 2017-10-04 18:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-04 18:37
Wywietleń: 679 295042

Prowadzona przez Dariusza Dźwigałę reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1999) wygrała 2:1 (0:0) w Gliwicach z Irlandią Północną w swoim pierwszym meczu rozgrywanego w ramach grupy 2 turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy.

W meczu zagrało dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin: Sebastian Walukiewicz i Aron Stasiak. Ten pierwszy rozegrał cale spotkanie, natomiast Stasiak wszedł na boisko na ostatnie 20 minut przy niekorzystnym wyniku 0:1 i odmienił losy spotkania. Nasz napastnik zdobył na 7 minut przed końcem zwycięskiego gola.

18-letni Aron Stasiak w obecnym sezonie zdobywa gole na trzech różnych szczeblach rozgrywkowych. Zagrał dotąd łącznie 13 razy w meczach reprezentacji Polski juniorów (3), w trzeciej lidze (6) i Centralnej Lidze Juniorów (4), zdobył w sumie 8 goli i zaliczył 2 asysty. (par)