niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców
Data publikacji: 2017-07-07 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-08 23:09
Wywietleń: 579 274266

W sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena doszło do trochę niecodziennego spotkania, gdyż po raz pierwszy Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej postanowił w jednym czasie i miejscu uhonorować wszystkie kluby, które w sezonie 2016/17 wywalczyły awans.

W tym swoistym spotkaniu piłkarskich zwycięzców wzięli udział przedstawiciele 27 klubów, w tym beniaminka III ligi Energetyka Gryfino, członkowie zarządu ZZPN oraz sponsorzy, bez których impreza nie doszłaby do skutku. W tym gronie był między innymi Krzysztof Dąbrowski, właściciel Amber Sport oraz Tomasz Panas, wiceprezes zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne S.A. Poszczególne kluby reprezentowane były przez prezesów, trenerów oraz kapitanów zespołów.

- Dziękuję, że przyjęliście nasze zaproszenie. Kilka tygodni temu świętowaliście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Teraz przyszła pora na odebranie nagród. Gratuluję awansu. Jesteście zwycięzcami, ludźmi sukcesu - podkreślał prezes ZZPN Jan Bednarek.

Każdy klub otrzymał puchar, okazjonalną pamiątkową koszulkę, bon wartości 300 złotych oraz komplet strojów piłkarskich.

W przerwie odbył się pokaz nowej kolekcji odzieży sportowej Amber Sport. Wysokiej klasy stroje sportowe robiły wrażenie. Ich kolorystyka i napisy kluby będą mogą dowolnie dopasowywać do swoich barw.

- Przez lata moja firma współpracowała na poziomie ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Wiemy na czym polega profesjonalna obsługa klubów. Na dobrej jakości sprzęt zasługują jednak także piłkarze niższych lig. Amber Sport jest w stanie to zagwarantować - przekonywał Krzysztof Dąbrowski.

Większość uczestników spotkania życzyło sobie, aby za rok ponownie brać udział w takim samym spotkaniu. Wiązałoby się to oczywiście z kolejnym awansem do wyższej klasy okręgowej.

- Mam nadzieję, że podobnie jak styczniowy Bal Piłkarski, również to spotkanie na stałe wejdzie do sportowego kalendarza naszych imprez. Mam świadomość, że związek jest dla piłkarzy i działaczy. Staramy się wychodzić naprzeciw klubom z różnego rodzaju inicjatywami. Jak nam to wychodzi pozostawiam już państwu do oceny – dodał Bednarek.

Po spotkaniu działacze mogli skorzystać z poczęstunku, była także kawa i ciasto. Udany spotkanie w profesjonalny sposób przygotowała agencja Bono, a imprezę ze swadą poprowadził redaktor Jarosław Marendziak.

(oprac. mij)

Fot. ZZPN

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Komentarze

Guz
Tylko kawa i ciasto, bez gorzały? Nie wierzę, działacze piłkarscy i nie było wódki
2017-07-08 22:35:34
Kibic
Bednarek ,jak krol,oddziedziczyl stolek po tacie.
2017-07-07 17:55:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi