poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy

Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy

Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy
Data publikacji: 2017-02-02 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-02 13:12
Wywietleń: 610 210623

Wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o miejsce w bramce Pogoni została rozstrzygnięta. Podczas tegorocznych sparingów najwięcej szans dostawał Jakub Słowik.  Trener bramkarzy Boris Peskovic potwierdził, że 26-letni bramkarz prezentował się podczas treningów bardzo dobrze i w wielu elementach mocno się poprawił.

- Znaczna część treningu bramkarzy została wykonana na Cyprze. Jestem zadowolony z pracy chłopaków z zespołem, jak i na treningach bramkarskich – czytamy wypowiedź Peskovica na stronie oficjalnej Pogoni. - Kuba spisywał się dobrze w meczach sparingowych. Poprawnie grał nogami, podpowiadał i ustawiał się.

Golkiperzy rywalizowali o miejsce w składzie od początku przygotowań i dostawali szanse w meczach kontrolnych. Trener Moskal potwierdził, że najbliżej wyjściowego składu jest Jakub Słowik.

- Również Adrian Henger w starciach z klasowymi rywalami spisywał się przyzwoicie. Mniej minut zagrał Dawid Kudła. Postawiliśmy na Kubę Słowika, ponieważ wyglądał najlepiej podczas przygotowań. Dostał więc najwięcej minut – tłumaczy szkoleniowiec. Kuba w tej chwili jest numerem jeden i wszystko wskazuje na to, że to on wystąpi w pierwszym meczu.

W Szczecinie golkiperzy będą trenować już coraz częściej z drużyną, a mniej we własnym gronie. 

- Będziemy już myśleć pod kątem najbliższych rywali. Zbierzemy informacje na ich temat, a dla bramkarzy to też istotne – powiedział trener bramkarzy. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

równo z trawą
Nie no jasne,bo kim zagracie jak cała"trójka" prezentuje poziom co najwyżej 1 ligi.Poprawił umiejętności w ciągu 30 dni-? Ewenement na skalę światową.Oszukujcie się wzajemnie tak dalej.
2017-02-02 12:29:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi