poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Salos przegrał w Gdyni

Piłka nożna. Salos przegrał w Gdyni

Piłka nożna. Salos przegrał w Gdyni
Data publikacji: 2017-09-03 16:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-03 16:12
Wywietleń: 572 290793

Juniorzy Salosu doznali porażki w Gdyni. Przegrali z miejscową Arką 0:2 (0:1), ale swojej postawy nie muszą się wstydzić. Przez większą część meczu byli równorzędnym rywalem dla renomowanego przeciwnika, mieli swoje sytuacje, zabrakło jednak trochę szczęścia i koncentracji we własnym polu karnym.

- Mamy duży niedosyt po tym spotkaniu - powiedział nam trener Salosu Adrian Jankowski. - Rozegraliśmy dobry mecz, nie byliśmy gorszym zespołem, a w dużych fragmentach nawet dominowaliśmy.

Spotkanie dobrze ułożyło się dla Arki. Prowadzenie zdobyli po wrzucie piłki z autu, w polu karnym Salosu doszło do zamieszania, obrońcy nie zdołali się zorganizować, pozostawili bez opieki zawodnika drużyny przeciwnej, który dopełnił formalności.

- Po stracie bramki staraliśmy się otworzyć - kontynuuje A. Jankowski. - Mecz był w tym fragmencie wyrównany, przeciwnik też miał swoje szanse. U nas najlepszych sytuacji nie wykorzystali: Pruss trzykrotnie, a także Polak, którego dobry strzał zza linii pola karnego wybronił bramkarz.

Szczecinianie po zmianie stron w dalszym ciągu próbowali zmienić wynik meczu, dobrze funkcjonowali skrzydłowi: Kowalik i Studziński. Strata w środkowej strefie boiska spowodowała jednak, że poszła kontra, którą gospodarze wykorzystali, zdobyli drugiego gola i ustalili wynik meczu. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi