piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Ruch zamiast Podbeskidzia

Piłka nożna. Ruch zamiast Podbeskidzia

Piłka nożna. Ruch zamiast Podbeskidzia
Data publikacji: 2016-04-11 18:42
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-11 22:50
Wywietleń: 1210 127805

Lechia Gdańsk postanowiła wycofać skargę do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim w sprawie decyzji Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN o nałożeniu na klub sankcji w postaci ujemnego punktu w bieżącym sezonie Ekstraklasy.

Oznacza to, że w grupie mistrzowskiej zamiast Podbeskidzia Bielsko zagra Ruch Chorzów. Tak wychodzi po sporządzeniu dodatkowej tabelki uwzględniającej odjęcie jednego punktu Lechii Gdańsk.

To bardzo ważna wiadomość szczególnie dla piłkarzy Pogoni Szczecin, którzy już w piątek mieli zainaugurować rozgrywki w grupie mistrzowskiej meczem właśnie z Podbeskidziem. Wycofanie skargi przez Lechię Gdańsk, przetasowania w tabeli spowodowały, że pierwszym rywalem portowców będzie Ruch Chorzów.

Ruch to jedyna drużyna, która wiosną zdołała pokonać portowców i to na naszym boisku. Stało się to w niecodziennych okolicznościach, w spotkaniu, w którym gospodarze dwa razy prowadzili, ale w wyniku zaskakującego błędu Słowika stracili szansę na dobry wynik.

W drużynie Ruchu występuje wychowanek Salosu Szczecin Patryk Lipski, który we wspomnianym meczu zdobył dwa gole, a także były gracz Pogoni Szczecin Michał Koj. ©℗ (par)

Komentarze

kibic
żenada to całe Pzpn.
2016-04-11 22:43:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi