niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rozmowa motywacyjna, powrót Gyurcso i Niepsuja

Piłka nożna. Rozmowa motywacyjna, powrót Gyurcso i Niepsuja

Piłka nożna. Rozmowa motywacyjna, powrót Gyurcso i Niepsuja
Data publikacji: 2017-07-10 20:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-10 20:30
Wywietleń: 1364 274627

Wieczorny poniedziałkowy trening piłkarzy Pogoni Szczecin odbył się już z udziałem Adama Gyurcso, Davida Niepsuja i Sebastiana Walukiewicza, których z różnych powodów brakowało podczas zajęć w poprzednim tygodniu. Żadnego z nich nie widzieliśmy też podczas piątkowego sparingu z Chojniczanką.

W poniedziałek wszyscy byli już do dyspozycji trenera Macieja Skorży, choć dwaj pierwsi nie uczestniczyli w dość intensywnej gierce. Poza kontuzjowanymi: Frączczakiem i Delevem, trener Skorża miał w treningu wszystkich piłkarzy.

Walukiewicz powrócił do zajęć z drużyną po tygodniu przerwy, wcześniej uczestniczył w zgrupowaniu we Wronkach, trafił tam prosto z Warszawy, bez odpoczynku. Tydzień wolnego miał mu posłużyć na regenerację po trudnym sezonie w drużynie juniorów Legii Warszawa.

Indywidualnie trenował Adam Frączczak. Jego występ w piątkowej inauguracji z Wisłą Kraków jest wykluczony.

Zanim piłkarze rozpoczęli trening, uczestniczyli w spotkaniu z legendarnym napastnikiem Pogoni Szczecin Marianem Kielcem. Jak napisał na twitterze Krzysztof Ufland z biura prasowego klubu, rozmowa miała charakter motywacyjny. Oby efekty były widoczne już podczas najbliższej konfrontacji z Wisłą. (par)

Fot. twitter

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi