czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy w ekstraklasowym składzie

Piłka nożna. Rezerwy w ekstraklasowym składzie

Piłka nożna. Rezerwy w ekstraklasowym składzie
Data publikacji: 2017-09-24 14:01
Wywietleń: 836 293631

Drużyna III-ligowych rezerw pokonała GKS Przodkowo 4:0 (3:0) po dwóch golach Paczuka, jednym Deleva i Zwolińskiego. W wyjściowej jedenastce zagrało dziewięciu piłkarzy z pierwszej drużyny.

Wynik i jego rozmiary były łatwe do przewidzenia, goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a gospodarze wystąpili praktycznie w ekstraklasowym składzie z aktualnym reprezentantem Bułgarii, dwukrotnym uczestnikiem finałowego turnieju mistrzostw Europy, trzema uczestnikami fazy grupowej Ligi Mistrzów, lub Ligi Europy.

W wyjściowym składzie zagrało tylko trzech młodzieżowców, ale dominacja portowców nie była od samego początku tak zdecydowana, jak wskazuje na to wynik. Szczecinianie mieli problem z przedarciem się w okolice strefy obronnej przeciwnika, próbowali raczej długich podań, składnych akcji z wymianą kilku podań nie oglądaliśmy zbyt wiele.

Pierwszy gol padł po indywidualnej akcji Deleva, drugi po błędzie bramkarza, a trzeci po dokładnym podaniu Kujawy i celnym strzale Zwolińskiego. Po przerwie gospodarze grali z przewaga jednego piłkarza i sytuacje tą wykorzystali zdobyciem tylko jednej bramki. Później młodzi portowcy grali nawet z przewagą dwóch piłkarzy i nie zdobyli w tym czasie gola.

W grze portowców było sporo niedokładności. Henger, czy Fojut razili niedokładnością, niecelnie podawali w sytuacjach, gdy nie byli atakowani. Po raz drugi w roli defensywnego pomocnika wystąpił Rudol i nie sprawiał wrażenia zbyt pewnego ogniwa. Bardzo pozytywne wrażenie pozostawił 17-letni Walukiewicz. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje