poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy Pogoni remisują w Gryfinie

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni remisują w Gryfinie

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni remisują w Gryfinie
Data publikacji: 2016-07-30 13:11
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-30 15:01
Wywietleń: 70 146411

Piłkarze III-ligowych rezerw Pogoni zremisowali w towarzyskim meczu z Energetykiem w Gryfinie 3:3 (2:0) po golach Kitano, Obsta i Zakrzewskiego.

W pierwszej połowie grało pięciu piłkarzy z pierwszej drużyny: Adrian Henger, Robert Obst, Seiya Kitano, Marcin Listkowski i Jakub Piotrowski. Trener Kazimierz Moskal nie podjął jeszcze decyzji, którzy z nich znajdą się w kadrze meczowej na poniedziałkowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław.

Z czwórki graczy w polu (z wyłączeniem Hengera) w kadrze meczowej na mecz ze Śląskiem znajdzie się trzech piłkarzy. W obecnym sezonie ani razu nie spotkało to jeszcze Listkowskiego, który w poprzednim sezonie z tego grona miał najmocniejszą pozycję w pierwszej drużynie.

W wyjściowej jedenastce drużyny Pogoni wystąpiło aż siedmiu srebrnych medalistów tegorocznych mistrzostw Polski juniorów: Adamczuk, Kuzko, Waleński, Kowalczyk, Piotrowski, Listkowski i Peda.

Po przerwie szansę gry otrzymało nawet dwóch juniorów młodszych, 16-letni podstawowi reprezentanci Polski w swojej kategorii wiekowej: Błażej Starzycki i pozyskany podczas letniego okienka transferowego: Marcel Stefaniak. (par)

Komentarze

OBSERWATOR BYŁY GRACZ
KIEPSKO POGOŃ Z TYM SKŁADEM PAN MOSKAL DALEKO NIE ZAJEDZIE, ZE ŚLĄSKIEM PEWNA PRZEGRANA.....I ZASTANOWIENIE CO ROBIĆ PANA STOLARCZYKA, SZCZECIN STAĆ NA GRACZY ZEBY KIBIĆ BYŁNA STADIONIE, POZBYĆ SIĘ MIERNYCH GRACZY.3KLEJKI WYSTARCZY NA OBSERWACJĘ. TRENER NIE TEN NIE PASUJE DO SZCZECINA
2016-07-30 14:48:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi