poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Elaną

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Elaną

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Elaną
Data publikacji: 2017-06-03 13:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-03 14:10
Wywietleń: 1362 266405

Drużyna III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin przegrała na własnym boisku z Elaną Toruń 0:2 (0:0) po golach Ciacha (53) i Zawieruchy (90).

Szczecinianie nie rozegrali dobrego meczu, nie przypominali zespołu z poprzedniego okresu, kiedy z łatwością stwarzali sytuacje bramkowe, grali z polotem i zapałem. Tym razem nad ich poczynaniami górował chaos i przypadek.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale obie drużyny nie stwarzały sytuacji bramkowych. W ekipie gospodarzy postacią wyróżniającą się był Zieliński. 20-letni rozgrywający bardzo dobrze czuł się w środkowej formacji, grał z wyczuciem, umiejętnie regulował tempo gry, zdecydowanie wyróżniał się na tle innych piłkarzy.

Po zmianie stron w Pogoni nie było już piłkarzy wybijających się. Na boisku przebywało w tym czasie aż siedmiu juniorów, ale nie byli w stanie zdominować silnego fizycznie przeciwnika.

W drużynie Pogoni zaprezentował się po przerwie Kowalczyk, ale nie pozostawił po sobie dobrego wrażenia. Był niewidoczny, nie pociągnął drużyny do przodu, dał się zdominować przeciwnikowi.

Pierwszy gol dla Elany padł po rzucie rożnym. Źle zachował się Hegner, który minął się z piłką. Druga bramka stracona w końcówce padła po klasycznej kontrze. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi