Piłka nożna. Rezerwy Pogoni lepsze od lidera

Data publikacji: 2016-04-24 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-24 19:06
Wywietleń: 1139 130873

Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 3:1 (1:0). Gole dla Pogoni II zdobyli: Walski (karny), D. Kowalczyk i Kitano.

Młodym portowcom w pierwszej połowie grało się bardzo trudno. Lider z Przodkowa preferuje futbol bardzo fizyczny i nie wdaje się w grę kombinacyjną. Mimo to, szczecinianie zdołali uzyskać prowadzenie po golu Walskiego z rzutu karnego. Przewinienie nastąpiło po faulu na dobrze spisującym się Kowalczyku.

Walski mógł zdobyć drugą bramkę z karnego. Przy stanie 1:0 nie wykorzystał jednak okazji. Sytuacja zemściła się i lider wyrównał. Miejcowi po przerwie poczynali sobie bardzo dobrze. Kilka zmian wprowadziło duże ożywienie. Dobrze po przerwie wprowadzili się do gry: Zieliński, Piotrowski i Maćkowski.

Gola jednak zdobył kolejny z rezerwowych Kitano, dla którego było to drugie trafienie w III - ligowych rozgrywkach. (par)