Piłka nożna. Rewanż za Świnoujście

Data publikacji: 14 listopada 2016 r. 21:33
Ostatnia aktualizacja: 14 listopada 2016 r. 21:33

W swoim piątym meczu Turnieju Czterech Narodów prowadzona przez Macieja Stolarczyka – dyrektora sportowego Pogoni Szczecin, reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1996 i 97) przegrała na wyjeździe z Niemcami 0:4 (0:2).

Dwa miesiące temu podczas meczu tych dwóch reprezentacji rozgrywanego w Świnoujściu zdecydowane zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Macieja Stolarczyka, zwyciężając 3:0. Tym razem Niemcy wzięli srogi rewanż z nawiązką.

Z całą pewnością wpływ na losy spotkania miała czerwona kartka pokazana w 41 min. Dankowskiemu. Było to przy stanie 0:0. Niemcy jeszcze przed przerwą zdołali strzelić dwa gole, a po zmianie stron grając w przewadze dołożyli kolejne dwa.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Jakub Piotrowski – pomocnik Pogoni Szczecin. (par)